שם הפרויקט

Forever young

Forever Young Spas היא רשת מכוני יופי וספא יוקרתית בארה״ב

בצפון קרוליינה המונה מספר סניפים מושקעים ויפים, ממש מקום שכיף לבוא אליו וליהנות מפינוק אמיתי. במקום תמצאו מגוון טיפולי יופי, לצד מוצרי טיפוח ייחודיים, חלקם הם פרייבט לייבל וממותגים תחת Forever Young Spas. מטרת המוצרים לאפשר ללקוחות להמשיך את שגרת הטיפוח גם בבית עם קרמים איכותיים.

קהל היעד של הרשת הוא בעיקר נשים ששומרות על שגרת טיפוח קפדנית ולא מוותרות על טיפולי פנים, ממש כאלה שמחפשות לקחת פסק זמן מהשגרה וליהנות מטיפולים מפנקים.

שנה             סוג הפרויקט

  2022           קידום בסושיאל 

מה עשינו...

אז מה בדיוק עשינו?

לפני שיצאנו במסע קמפיינים לגיוס לקוחות חדשים למכוני היופי של הרשת, היה חשוב לנו לייצר תדמית של מכון חדשני המספק קשר אישי וגם לאפשר ללקוחות לתאם תור במהירות שיא. לצורך כך שילבנו מערכת אוטומציה להזמנת תורים, דרכה לקוחות יכולות להזמין תור בשעות שנוח להן.

המערכת מכילה מגוון פיצ׳רים כמו שליחת סמס תזכורת ללקוחות לפני התור, על מנת שיוכלו לבטל במידה והן לא יכולות להגיע, ובמידה והן ביטלו המערכת שולחת להן לינק לתיאום תור חדש כדי לא לפספס את הלקוחה. אבל לא רק, בתום הטיפול הלקוחה יכולה לדרג את השירות הניתן לה ואם דירוג נמוך נציגת שירות חוזרת ללקוחה ואם הדירוג גבוה היא מקבלת לינק לכתיבת ביקורת בגוגל מפות.

רק נציין שהביקורת חיזקה את המוניטין של המותג, כיוון שהיו לקוחות שהגיעו לספא פיזית אחרי שראו את הביקורות בגוגל מפות וגם את המודעות של הקמפיינים.

 

ועכשיו לקמפיינים…

 

אחרי שיצרנו סיסטם הזמנות שעובד מצוין, יצאנו במסע קמפיינים לגיוס לקוחות חדשות למכון באמצעות ניהול קמפיינים ממוקדים לפי אזורים. יצרנו שני קמפיינים: האחד הוא קמפיין לידים לקביעות תורים לטיפולים השונים, והשני הוא קמפיין למכירת מוצרי הטיפוח של המכון. הקמפיינים התמקדו באפיקים הבאים:

האתגר או יותר נכון האתגרים

את הפעילות עם Forever Young Spas התחלנו ממש לפני תחילת הקורונה, ואז פתאום הגיע סגר לתקופה של שבועיים. הלקוח חשב לעצור את הפעילות, אך אמרנו לו שדווקא זמן הקורונה יכול להיות הזדמנות. חקרנו את השוק, חזרנו לאוויר ויצרנו קונספט חדש שמתאים למצב החדש. 

תכל׳ס, הפתרונות שנתנו בשטח

יצרנו סרטונים המותאמים לתקופה ובהם מראים איך הצוות עובד בצורה סטרילית עם מסכות. במקביל, יצרנו קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות שמזמינים נשים לטפח את עצמן למרות הקורונה. הקמפיינים היו מוצלחים מאוד, ממש הגענו למצב שלא היה להם מקום לנשום, היומן היה מלא פול. למעשה, ניצלנו את המצב כדי לייצר לקוחות חדשים למקום.

איך זה נגמר...

התוצאות המפתיעות

בפרויקט הזה בהחלט יצרנו בידול ללקוח, הרי שינינו לו את התדמית לחדשנית-טכנולוגית, עם מערכת להזמנת תורים אונליין וסמסים שמראים על מקום שאכפת לו מהלקוחות. במקביל יצרנו קונספט שיווקי שמתאים למצב עם סרטונים שממחישים ללקוחה את הסטריליות של המקום בזמן הקורונה וכך למעשה גורמים להן להגיע לטיפולים ללא חשש. 

רוצים גם? תשאירו פרטים ונייצר גם בשבילכם פתרונות שיווק יצירתיים!

% 0

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינ סיט אמט, קונסקטורר. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אג.

M 0

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינ סיט אמט, קונסקטורר. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אג.

K+ 0

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינ סיט אמט, קונסקטורר. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אג.

המלצת הלקוח:

פרויקטים נוספים

אז תגידו, הגיע הזמן שנתחיל לעבוד ביחד?

מלאו את הטופס ונקבע שיחה >>

ההודעה נשלחה בהצלחה

בנתיים, אנחנו מזמינים אותך להכיר אותנו יותר: