נעים להכיר...

דיגיטל

נעים להכיר...

דיגיטל

ADVANCER דיגיטל מקדמת עסקים לשיאים מטורפים באמצעות מגוון אפיקי פרסום – בדיוק איפה שקהל היעד שלהם נמצא, אשכרה בול פגיעה. עם ביצוע מהלכים חכמים, חלוקה נכונה של עוגת התקציב, ניתוחים אנליטיים מדויקים, גם העסק שלכם יגיע רחוק. כמה רחוק? עד השמים וחזרה.

הטאלנטים של

על הביצועים וההצלחות אחראי גיל שטיימן והטאלנטים שסביבו. גיל התניע לראשונה קמפיין דיגיטלי עוד בשנת 2017, ומאז ניהל מערכי פרסום של חברות ענק וסטרטאפים בתקציבים מטורפים של מיליוני שקלים במצטבר. גיל מאמין בקשר צמוד צמוד עם הלקוח ומחלקת המכירות שלו, כי רק ככה מגיעים ליחס המרה מושלם.

זה יהיה קצת קלישאתי לומר שהטאלנטים של ADVANCER חיים ונושמים את עידן המדיה החדש, אבל תכל׳ס זה נכון. הם מתעדכנים בחידושים האחרונים ובקודי האתיקה של גוגל ופייסבוק. בקיצור, הם לגמרי חולמים על אסטרטגיות שיווק וקמים בבוקר עם פאשן לייצר לידים איכותיים באמצעות חישובים אנליטיים חכמים.

המהלכים של

המהלכים של

ADVANCER מתכננת מהלכים לטווח הארוך עם ביצוע תהליכי מכירה גם לאחר קבלת הלידים, בקרה מלאה על התוצאות ושמירה על המוניטין. רגע לפני שיוצאים לדרך עם הקמפיין, הצוות מגדיר תקציבים בהתאם ליעדים והמהלכים בפלטפורמות השיווק השונות, ורק לאחר מכן חוקר, מחשב, ומלהק קמפיינים יצירתיים ברשת.

אז את מי תפגשו ב-

אז את מי תפגשו ב-

ואוו… צוות שהוא לא רק מקצועי, אלא כזה שחושב בענק ובאמת אכפת לו! ביניהם גרפיקאים, מנהלי קמפיינים, מנהלי סושיאל, מומחי SEO, עורכי וידאו מנהלי לקוחות, מתכנתים, אנשי אוטומציה ובעיקר אנשים סופר חכמים, אתם מוזמנים לאתגר אותם.