שירותי פרסום ושיווק לעסקים

קידום ברשתות החברתיות

ADVANCER דיגיטל בונה מהלכים חכמים ברשתות חברתיות לעסקים שחושבים גבוה, לא מסתפקים בסטנדרט ורוצים להגדיל באופן משמעותי את מחזור המכירות. הטאלנטים של ADVANCER מאמינים שלא כל אפיק פרסום מתאים לכל עסק, ולכן הם מבצעים בדיקת התכנות כדי לבדוק היכן קהל היעד של הלקוח נמצא אם זה בפייסבוק, באינסטגרם, בלינקדאין וכו׳.

קידום העסק בגוגל

ADVANCER דיגיטל בונה מהלכים חכמים ומייצרת לידים איכותיים מקמפיינים בגוגל. אז נכון שגוגל היא חברת ענק ששווה לעשות איתה עסקים ולהשקיע בה את תקציבי השיווק, אבל השאלה איך עושים את זה. הצוות עושה את זה נכון, מדויק והכי חשוב עוקב אחרי התוצאות כדי לשפר את המהלכים ולהגיע לשיאים חדשים של מכירות.

עיצוב וניהול רשתות חברתיות

ADVANCER דיגיטל הופכת את העסק שלכם למותג מוביל ברשתות חברתיות עם תחזוקה עקבית ויצירתית של דפי הפייסבוק, האינסטגרם והטיקטוק. השאיפה היא לייצר שיח סביב המותג ולרכוש את האמון של הגולשים על ידי חשיפות עקביות של מסרים מקצועיים, עיצובים ויזואליים, קריאייטיב, סטוריים ועוד.

קידום עסקי ומיתוג מעסיק בלינקדאין

הצוות של ADVANCER דיגיטל בונה מהלכים חכמים על מנת לאפשר לכם להגיע לקהל יעד עסקי חדש וממוקד, להגדיל את החשיפה לטווח הארוך, לצבור מוניטין, לגייס עובדים איכותיים ולהגיע ליעדים עסקיים שתרצו.

הצוות ADVANCER מורכב מטאלנטים בעלי מוחות חריפים שבונים אסטרטגיית שיווק ייעודית וממוקדת תוצאות בהתאם לשאיפות והיעדים של העסק כמו מעצבים, עורכי וידאו, כותבי תוכן, קמפיינרים ועוד. המטרה לייצר נוכחות חזקה ולהגיע לקהל יעד ספציפי כמו מנכ״לים של חברות, אנשי שיווק וגורמים ספציפיים (מקבלי החלטות) בארגונים.

קידום באמצעות תוכן - טאבולה ואאוטבריין

ADVANCER דיגיטל בונה מהלכים חכמים ברשת ומקדמת עסקים באמצעות תוכן ייחודי בפלטפורמות טאבולה & אאוטבריין, על מנת לייצר באזז ולהפוך קוראים ללקוחות משלמים. צוות הקמפיינרים של ADVANCER בונה אסטרטגיית שיווק חכמה הכוללת בניית תקציב, אפיון קהל היעד ורעיונות לכתיבת תכנים ממירים.